پرسش و پاسخ

شما نیز از طریق فرم زیر می‌توانید سوال خود را مطرح نمایید:نام:
سوال:


نیلوفر در ۵ فروردین ۱۳۹۴ [۱۶:۳۴]: استاد سلام سال نوتون مبارک ایشالا سلامتی و موفقیت های بزرگ توو سال جدید براتون باشه استاد برای تحصیل در مقطع دکتری مهم هست دانشگاه ارشد چی بوده باشه؟ یا همش رزومه و تحقیق و پژوهش و سوابق مهم هست؟
پاسخ: سلام. سال نو مبارک. ممکنه برای بعضی از دانشگاه ها مهم باشه.


نسترن در ۲ فروردین ۱۳۹۴ [۱۵:۴۱]: استاد گرامی در طلیه خوش بهار از آستان حسن یار تندرستی و نیک افروزی برای شما وخانواده محترمتان خواستارم.
پاسخ: سلام. یپاس همچنین برای شما. سال نو مبارک


بهار در ۲ فروردین ۱۳۹۴ [۰۴:۱۱]: سلام,با عرض تبریک سال جدید خدمت شما استاد گرامی و آرزوی بهترین ها برایتان....استاد من از تابستان برای کنکور سراسری تلاش زیادی در حد خودم کردم اما کنکور واقعا مسخره ای رو دادم و روحیه خودمو از دست دادم فکر میکردم با استراحت خوب میشم اما.....!!!!!.من هدفم خواندن ارشد هست و تا امروز که ١فروردین هست من شروع نکردم:- (خیلی عقب افتادم برای کنکور آزاد؟ !؟ ؟ ؟ ؟ من چیکار کنم استاد؟ !!
پاسخ: سلام. سال نو مبارک. نه عقب نیستید. تستهای کنکور سالهای قبل آزاد رو در اولویت قرار بدید و همچنین مرور مطالب کنکور سراسری یعنی منبع جدید برای درسهای مشترک آزاد و سراسری اضافه نکنید اما به جای تست سراسری فقط تست آزاد بزنید. نگران نباشید


حسینی در ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ [۲۳:۰۰]: با سلام خدمت شما، سال نو مبارک و سالی سرشاراز برکت و موفقیت در پیشرو داشته باشید
پاسخ: سلام. سال نو مبارک. مرسی همچنین.


رویا در ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ [۱۲:۰۷]: سلام-درجواب خانم صدیقه گفتین ظرفیت694 نفر؟ چجوریه؟ ینی فقط267 نفر روزانه شبانه قبول میشن پس چطور با رتبه 1000وخورده ای روزانه قبول شدن!!!
پاسخ: سلام. این ظرفیت دانشگاه های در سال گذشته بوده که سازمان سنجش اعلام کرده. ولی یک نکته رو شما توجه نداشتید این ظرفیت فقط رشته دولتی است اما مثلا وقتی یک نفر رتبه یک رشته بازرگانی می شه معمولا در رشته های صنعتی، IT، دولتی و.. هم رتبه خوبی رو کسب می کنه اما خب وقتی انتخابش بازرگانیه یعنی صنعتی و دولتی و.. رو نمیره.مثلا فرض کنید این فرد در رشته دولتی رتبه 20 رو کسب کرده خب وقتی بازرگانی رو انتخاب می کنه قبول میشه و یعنی رتبه 20 دولتی انتخابی نداشته. پس رتبه 21 دولتی به عنوان مثال حالا یک رتبه وضعش بهتر میشه. به همین ترتیب در بین رتبه های برتر گرایش های مختلف مدیریت هم پوشانی وجود داره بنابراین بیشتر از اون ظرفیت قبول میشوند هر چند با رتبه 1000 دولتی هیچکس روزانه هیچ جا قبول نمیشه.


صدیقه در ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ [۲۳:۵۱]: سلام.خسته نباشید، ببخشیدمیشه ظرفیت ارشددانشگاه دولتی برارشته مدیریت رو بگید..ممنون
پاسخ: سلام. هرسال ظرفیت ها تغییر می کنه. اردیبهشت ماه سازمان سنجش اعلام می کند. سال گذشته 694 نفر. که 267 نفر روزانه و شبانه بود بقیه بین الملل و مجازی و پیام نور و غیر انتفاعی و. ..


سیما در ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ [۱۹:۴۵]: استاد واسه روش تحقیق چه کتابی بخونم برا دانشگاه ازاد
پاسخ: سلام در قسمت کارشناسی ارشد منابع دانشگاه آزاد رو اعلام کردم. کتاب آقای خلعتبری


مصطفی در ۱۵ اسفند ۱۳۹۳ [۰۷:۲۷]: سلام اقای دکتر.بنده دانشجو بازرگانی هستم وسال بعد کنکور ارشد دارم متاسفانه در این درس ما استاد نداشتیم واز اقای مناجاتی پرسیدم و کلاس های شما رو به من پیشنهاد کردن اما متاسفانه من در شاهرود درس میخوانم و امددم به تهران امکان پذیر نیست به نظر شما برای این درس چه منبعی رو بخوانم و ایا جزوه شماامکان دانلودش وجود دارد؟ لطفا کمکم کنید
پاسخ: سلام. فایلی از جزوه ندارم اما می توانید یک سر تهران بیایید و از دانشجوهای کلاسم جزوه رو بگیرید کپی کنید


داوطلب دکترا در ۱۴ اسفند ۱۳۹۳ [۰۲:۱۹]: سلام استاد راستش یک مشاوره میواستم از شما با توجه به اینکه من شهریور سال دیگه ارشدمدیریت فارغ التحصیل میشم از دانشگاه باهنر کرمانبنظرتون دکترا برای سال دیگه بخونم؟ هم مدرک زبان دارم هم رزومه از لحاظ مقاله ای و تدریس ولی راستش هنوز سربازی نرفتم و متولد 67 هستم و همش این موضوع من رو نگران میکنه و برام شده دغدغه حتی خانواده دوس دارن من ادامه تحصیل بدهم ولی وقتی هم سن و سالام رو می بینم که با لیسانس الان حتی ازدواج کردن و بالاخره رفتن سرکارخب ادم راستش یک دلهره پیدا میکنه میخواستم شما به عنوان یک بزرگتر و استاد مخصوصا در رشته مدیریت برای ادامه راهم پیشنهاد بدین؟
پاسخ: سلام. من پس از دوره لیسانسم مشغول به کار شدم و همراه با کار به صورت مشاوره درس هم خوندم هم برای ارشد هم برای دکتری. پس به شما هم همین توصیه رو می کنم


عرفان محمدی در ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ [۱۲:۱۶]: سلام اقای دکتر این منبع کارشناسی ارشد مدیریت اسلامی برای امسال چی بود؟ اگر عزت اللهی بود که اصن هیج جا نشد که پیداش کنیم؟ ؟ ؟ ؟ ؟
پاسخ: سلام. کتاب عزت الهی رو کسی نگفته و اصلا نمی دونم همچین شخصی وجود داره یا نه. کتاب پورعزت